UKL1E100MDDANATD
NichiconNichicon
UKL1E100MDDANATD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UKL1E100MDDANATD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UKL1E100MDDANATD.pdf2.UKL1E100MDDANATD.pdf
  • Pranešimas
UKL1E100MDDANATD specifikacijos
Dalies numeris UKL1E100MDDANATD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1095018 pcs Duomenų lapas 1.UKL1E100MDDANATD.pdf2.UKL1E100MDDANATD.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UKL Sraigtasparnis @ žemos dažnio 70mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 140mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.098" (2.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.472" (12.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 10µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Talpa 10µF