UKL1C151KPDANATA
NichiconNichicon
UKL1C151KPDANATA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UKL1C151KPDANATA
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 150UF 20% 16V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UKL1C151KPDANATA.pdf2.UKL1C151KPDANATA.pdf
  • Pranešimas
UKL1C151KPDANATA specifikacijos
Dalies numeris UKL1C151KPDANATA Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 150UF 20% 16V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 368235 pcs Duomenų lapas 1.UKL1C151KPDANATA.pdf2.UKL1C151KPDANATA.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UKL Sraigtasparnis @ žemos dažnio 280mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 420mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.138" (3.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 150µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Talpa 150µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UKL1C150MDD1TA
UKL1C150MDD1TA
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 15UF 20% 16V THRU HOLE
Sandelyje: 1086657 pcs
parsisiųsti: UKL1C150MDD1TA.pdf
RFQ
UKL1C151MPDANA
UKL1C151MPDANA
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 150UF 20% 16V RADIAL
Sandelyje: 437310 pcs
parsisiųsti: UKL1C151MPDANA.pdf
RFQ
UKL1C151KPDANA
UKL1C151KPDANA
apibūdinimas: CAP ALUM 150UF 10% 16V RADIAL