UKL1C150MDD1TA
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UKL1C150MDD1TA
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 15UF 20% 16V THRU HOLE
Duomenų lapai: 1.UKL1C150MDD1TA.pdf2.UKL1C150MDD1TA.pdf
  • Pranešimas
UKL1C150MDD1TA specifikacijos
Dalies numeris UKL1C150MDD1TA Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 15UF 20% 16V THRU HOLE "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 1086657 pcs Duomenų lapas 1.UKL1C150MDD1TA.pdf2.UKL1C150MDD1TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UKL Sraigtasparnis @ žemos dažnio 70mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 140mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.472" (12.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 15µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Talpa 15µF