UKA1E682MHD
NichiconNichicon
UKA1E682MHD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UKA1E682MHD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 6800UF 20% 25V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UKA1E682MHD.pdf2.UKA1E682MHD.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UKA1E682MHD specifikacijos
Dalies numeris UKA1E682MHD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 6800UF 20% 25V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 66196 pcs Duomenų lapas 1.UKA1E682MHD.pdf2.UKA1E682MHD.pdf
Tolerancija 6800µF Paviršiaus kalno žemės dydis 0.295" (7.50mm)
Dydis / Matmenys 0.709" Dia (18.00mm) Serija UKA
RoHS statusas Bulk Srauto srovė - žemas dažnis Audio
Ripple Current Polar Polarizacija Radial, Can
Pikis - jungtis 25V Paketas / dėžutė -
Kiti vardai 493-4611 Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Kondensatorių skaičius 2.04A @ 120Hz Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 17 Weeks
Gamintojo kodas UKA1E682MHD Lifetime @ Temp. -
Varža - Aukštis - sėdi (maks.) 1.457" (37.00mm)
Išplėstas aprašymas 6800µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20%
apibūdinimas CAP ALUM 6800UF 20% 25V RADIAL Programos 2000 Hrs @ 105°C