UKA1E470MDD
NichiconNichicon
UKA1E470MDD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UKA1E470MDD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UKA1E470MDD.pdf2.UKA1E470MDD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UKA1E470MDD specifikacijos
Dalies numeris UKA1E470MDD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 508194 pcs Duomenų lapas 1.UKA1E470MDD.pdf2.UKA1E470MDD.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UKA Sraigtasparnis @ žemos dažnio 83mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 166mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-15330
UKA1E470MDD-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.079" (2.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 47µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 47µF Programos Audio