UHV1C221MED
NichiconNichicon
UHV1C221MED Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UHV1C221MED
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UHV1C221MED.pdf2.UHV1C221MED.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UHV1C221MED specifikacijos
Dalies numeris UHV1C221MED Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 789981 pcs Duomenų lapas 1.UHV1C221MED.pdf2.UHV1C221MED.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.248" Dia (6.30mm)
Serija UHV Sraigtasparnis @ žemos dažnio 275mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 550mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-16435
UHV1C221MED-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.098" (2.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 100 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 220µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Talpa 220µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UHV1C272MHD
UHV1C272MHD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 2700UF 20% 16V RADIAL
Sandelyje: 76898 pcs
parsisiųsti: UHV1C272MHD.pdf
RFQ
UHV1C221MED1TD
UHV1C221MED1TD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
Sandelyje: 581048 pcs
parsisiųsti: UHV1C221MED1TD.pdf
RFQ
UHV1C151MED1TD
UHV1C151MED1TD
apibūdinimas: CAP ALUM 150UF 20% 16V RADIAL
parsisiųsti: UHV1C151MED1TD.pdf
UHV1C221MED1TA
UHV1C221MED1TA