UHV1C152MPD1TD
NichiconNichicon
UHV1C152MPD1TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UHV1C152MPD1TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1500UF 20% 16V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UHV1C152MPD1TD.pdf2.UHV1C152MPD1TD.pdf
  • Pranešimas
UHV1C152MPD1TD specifikacijos
Dalies numeris UHV1C152MPD1TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 1500UF 20% 16V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 219181 pcs Duomenų lapas 1.UHV1C152MPD1TD.pdf2.UHV1C152MPD1TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UHV Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.296A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.16A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 26 Weeks Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 19 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 1500µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
Talpa 1500µF Programos General Purpose