UHV0J682MHD6
NichiconNichicon
UHV0J682MHD6 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UHV0J682MHD6
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UHV0J682MHD6.pdf2.UHV0J682MHD6.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
UHV0J682MHD6 specifikacijos
Dalies numeris UHV0J682MHD6 Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 72388 pcs Duomenų lapas 1.UHV0J682MHD6.pdf2.UHV0J682MHD6.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.630" Dia (16.00mm)
Serija UHV Ripple Current @ High Frequency 3.575A @ 100kHz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 31 Weeks
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 14 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 6800µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C Talpa 6800µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UHV0J822MHD1TN
UHV0J822MHD1TN
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 8200UF 20% 6.3V RADIAL
Sandelyje: 57429 pcs
parsisiųsti: UHV0J822MHD1TN.pdf
RFQ
UHV0J681MPD1TD
UHV0J681MPD1TD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 680UF 20% 6.3V RADIAL
Sandelyje: 503932 pcs
parsisiųsti: UHV0J681MPD1TD.pdf
RFQ
UHV0J682MHD6TN
UHV0J682MHD6TN
apibūdinimas: CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL
parsisiųsti: UHV0J682MHD6TN.pdf
UHV0J821MPD1TA
UHV0J821MPD1TA
apibūdinimas: CAP ALUM 820UF 20% 6.3V RADIAL
parsisiųsti: UHV0J821MPD1TA.pdf
UHV0J821MPD
UHV0J821MPD
parsisiųsti: UHV0J821MPD.pdf
UHV0J682MHD
UHV0J682MHD