UHV0J472MHD1TO
NichiconNichicon
UHV0J472MHD1TO Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UHV0J472MHD1TO
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 4700UF 20% 6.3V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UHV0J472MHD1TO.pdf2.UHV0J472MHD1TO.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
UHV0J472MHD1TO specifikacijos
Dalies numeris UHV0J472MHD1TO Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 4700UF 20% 6.3V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 114258 pcs Duomenų lapas 1.UHV0J472MHD1TO.pdf2.UHV0J472MHD1TO.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UHV Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2.712A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.19A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 27 Weeks Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 14 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 4700µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
Talpa 4700µF Programos General Purpose