UHE1A471MPT
NichiconNichicon
UHE1A471MPT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UHE1A471MPT
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UHE1A471MPT.pdf2.UHE1A471MPT.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
UHE1A471MPT specifikacijos
Dalies numeris UHE1A471MPT Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4951 pcs Duomenų lapas 1.UHE1A471MPT.pdf2.UHE1A471MPT.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UHE Sraigtasparnis @ žemos dažnio 480mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 640mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.138" (3.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Varža 130 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.453" (11.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 470µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C Talpa 470µF