UHE1A471MPD
NichiconNichicon
UHE1A471MPD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UHE1A471MPD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UHE1A471MPD.pdf2.UHE1A471MPD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UHE1A471MPD specifikacijos
Dalies numeris UHE1A471MPD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 755011 pcs Duomenų lapas 1.UHE1A471MPD.pdf2.UHE1A471MPD.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UHE Sraigtasparnis @ žemos dažnio 480mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 640mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-1493
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.138" (3.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 130 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.453" (11.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 470µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C Talpa 470µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UHE1A392MHD
UHE1A392MHD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 3900UF 20% 10V RADIAL
Sandelyje: 164504 pcs
parsisiųsti: UHE1A392MHD.pdf
RFQ
UHE1A471MPD1TA
UHE1A471MPD1TA
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL