UHD1C560MDD1TD
NichiconNichicon
UHD1C560MDD1TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UHD1C560MDD1TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 56UF 20% 16V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UHD1C560MDD1TD.pdf2.UHD1C560MDD1TD.pdf
  • Pranešimas
UHD1C560MDD1TD specifikacijos
Dalies numeris UHD1C560MDD1TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 56UF 20% 16V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 924956 pcs Duomenų lapas 1.UHD1C560MDD1TD.pdf2.UHD1C560MDD1TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UHD Sraigtasparnis @ žemos dažnio 175mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 250mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.098" (2.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 300 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 56µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 56µF Programos General Purpose