UHD1C560MDD1TA
NichiconNichicon
UHD1C560MDD1TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UHD1C560MDD1TA
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 56UF 20% 16V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UHD1C560MDD1TA.pdf2.UHD1C560MDD1TA.pdf
  • Pranešimas
UHD1C560MDD1TA specifikacijos
Dalies numeris UHD1C560MDD1TA Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 56UF 20% 16V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 870678 pcs Duomenų lapas 1.UHD1C560MDD1TA.pdf2.UHD1C560MDD1TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UHD Sraigtasparnis @ žemos dažnio 175mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 250mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 300 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 56µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 56µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UHD1C681MPD6TD
UHD1C681MPD6TD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL
Sandelyje: 334685 pcs
parsisiųsti: UHD1C681MPD6TD.pdf
RFQ
UHD1C560MDD
UHD1C560MDD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 56UF 20% 16V RADIAL