UHD0J821MPD
NichiconNichicon
UHD0J821MPD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UHD0J821MPD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 820UF 20% 6.3V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UHD0J821MPD.pdf2.UHD0J821MPD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UHD0J821MPD specifikacijos
Dalies numeris UHD0J821MPD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 820UF 20% 6.3V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 555108 pcs Duomenų lapas 1.UHD0J821MPD.pdf2.UHD0J821MPD.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UHD Sraigtasparnis @ žemos dažnio 746.25mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 995mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-15182
UHD0J821MPD-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.138" (3.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 56 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.650" (16.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 820µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Talpa 820µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UHD0J821MPD1TA
UHD0J821MPD1TA
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 820UF 20% 6.3V RADIAL