UHD160-1001
ERP PowerERP Power
ERP Power
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UHD160-1001
Gamintojas / Gamintojas: ERP Power
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 12V 160W
Duomenų lapai: UHD160-1001.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
UHD160-1001 specifikacijos
Dalies numeris UHD160-1001 Gamintojas ERP Power
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 12V 160W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1261 pcs Duomenų lapas UHD160-1001.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 12V
Įtampa - izoliacija 4kV Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 4.00" L x 2.00" W x 1.08" H (101.6mm x 50.8mm x 27.4mm)
Serija UHD160 Galia (vatais) 160W
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Būtiniausia minimali apkrova -
funkcijos Universal Input Efektyvumas 90%
Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 13.3A 90 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 13.3A