UFW2A221MHD1TO
NichiconNichicon
UFW2A221MHD1TO Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UFW2A221MHD1TO
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UFW2A221MHD1TO.pdf2.UFW2A221MHD1TO.pdf
  • Pranešimas
UFW2A221MHD1TO specifikacijos
Dalies numeris UFW2A221MHD1TO Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 156454 pcs Duomenų lapas 1.UFW2A221MHD1TO.pdf2.UFW2A221MHD1TO.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UFW Sraigtasparnis @ žemos dažnio 600mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 900mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-11052-3
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 27 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 220µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 220µF Programos Audio