UFW2A101MPD1TD
NichiconNichicon
UFW2A101MPD1TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UFW2A101MPD1TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UFW2A101MPD1TD.pdf2.UFW2A101MPD1TD.pdf
  • Pranešimas
UFW2A101MPD1TD specifikacijos
Dalies numeris UFW2A101MPD1TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 364510 pcs Duomenų lapas 1.UFW2A101MPD1TD.pdf2.UFW2A101MPD1TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UFW Sraigtasparnis @ žemos dažnio 350mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Tape & Box (TB) Paketas / dėžutė Radial, Can
Kiti vardai 493-11050-3 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 26 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 100µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Talpa 100µF
Programos Audio
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UFW2A100MED1TD
UFW2A100MED1TD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL
Sandelyje: 978627 pcs
parsisiųsti: UFW2A100MED1TD.pdf
RFQ
UFW2A0R1MDD1TA
UFW2A0R1MDD1TA
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 0.1UF 20% 100V RADIAL
Sandelyje: 1233538 pcs
parsisiųsti: UFW2A0R1MDD1TA.pdf
RFQ
UFW2A101MPD
UFW2A101MPD
apibūdinimas: CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL