UFG1K470MPM
NichiconNichicon
UFG1K470MPM Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UFG1K470MPM
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 47UF 20% 80V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UFG1K470MPM.pdf2.UFG1K470MPM.pdf
  • Pranešimas
UFG1K470MPM specifikacijos
Dalies numeris UFG1K470MPM Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 47UF 20% 80V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 225096 pcs Duomenų lapas 1.UFG1K470MPM.pdf2.UFG1K470MPM.pdf
Įtampa - Įvertinta 80V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UFG Sraigtasparnis @ žemos dažnio 650mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.3A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-15091
UFG1K470MPM-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.689" (17.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 47µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Talpa 47µF Programos Audio
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UFG1V101MPM
UFG1V101MPM
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
Sandelyje: 419873 pcs
parsisiųsti: UFG1V101MPM.pdf
RFQ
UFG1K221MHM
UFG1K221MHM
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 220UF 20% 80V RADIAL
Sandelyje: 176405 pcs
parsisiųsti: UFG1K221MHM.pdf
RFQ
UFG1K470MPM1TD
UFG1K470MPM1TD
apibūdinimas: CAP ALUM 47UF 20% 80V RADIAL