UFG1K330MPM
NichiconNichicon
UFG1K330MPM Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UFG1K330MPM
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 33UF 20% 80V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UFG1K330MPM.pdf2.UFG1K330MPM.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UFG1K330MPM specifikacijos
Dalies numeris UFG1K330MPM Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 33UF 20% 80V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 393929 pcs Duomenų lapas 1.UFG1K330MPM.pdf2.UFG1K330MPM.pdf
Įtampa - Įvertinta 80V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UFG Sraigtasparnis @ žemos dažnio 130mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 260mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-16760
UFG1K330MPM-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 27 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.551" (14.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 33µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Talpa 33µF Programos Audio