UBX2D560MHL1TN
NichiconNichicon
UBX2D560MHL1TN Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UBX2D560MHL1TN
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 56UF 20% 200V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UBX2D560MHL1TN.pdf2.UBX2D560MHL1TN.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
  • Pranešimas
UBX2D560MHL1TN specifikacijos
Dalies numeris UBX2D560MHL1TN Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 56UF 20% 200V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 75933 pcs Duomenų lapas 1.UBX2D560MHL1TN.pdf2.UBX2D560MHL1TN.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.630" Dia (16.00mm)
Serija UBX Sraigtasparnis @ žemos dažnio 270mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 405mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-13246-3
Darbinė temperatūra -40°C ~ 150°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 28 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 150°C "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.846" (21.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 56µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 150°C
Talpa 56µF Programos Automotive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UBX2D470MHL
UBX2D470MHL
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL
Sandelyje: 48122 pcs
parsisiųsti: UBX2D470MHL.pdf
RFQ
UBX2D560MHL
UBX2D560MHL
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 56UF 20% 200V RADIAL