UBX2D330MHL1TO
NichiconNichicon
UBX2D330MHL1TO Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UBX2D330MHL1TO
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 33UF 20% 200V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UBX2D330MHL1TO.pdf2.UBX2D330MHL1TO.pdf
  • Pranešimas
UBX2D330MHL1TO specifikacijos
Dalies numeris UBX2D330MHL1TO Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 33UF 20% 200V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 72427 pcs Duomenų lapas 1.UBX2D330MHL1TO.pdf2.UBX2D330MHL1TO.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UBX Sraigtasparnis @ žemos dažnio 210mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 378mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-13244-3
Darbinė temperatūra -40°C ~ 150°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 26 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.846" (21.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 33µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 150°C
Talpa 33µF Programos Automotive
Susiję produktai
UBX2D560MHL
UBX2D560MHL
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 56UF 20% 200V RADIAL
Sandelyje: 35448 pcs
parsisiųsti: UBX2D560MHL.pdf
RFQ
UBX2D680MHL1TN
UBX2D680MHL1TN
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 68UF 20% 200V RADIAL
Sandelyje: 45718 pcs
parsisiųsti: UBX2D680MHL1TN.pdf
RFQ
UBX2D330MHL
UBX2D330MHL
apibūdinimas: CAP ALUM 33UF 20% 200V RADIAL