UAQ2D220MPD1TD
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UAQ2D220MPD1TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 22UF 20% 200V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UAQ2D220MPD1TD.pdf2.UAQ2D220MPD1TD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
UAQ2D220MPD1TD specifikacijos
Dalies numeris UAQ2D220MPD1TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 22UF 20% 200V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 112829 pcs Duomenų lapas 1.UAQ2D220MPD1TD.pdf2.UAQ2D220MPD1TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UAQ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 120mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 192mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 22µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Talpa 22µF