UAQ2D151MRD3
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UAQ2D151MRD3
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 150UF 20% 200V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UAQ2D151MRD3.pdf2.UAQ2D151MRD3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
UAQ2D151MRD3 specifikacijos
Dalies numeris UAQ2D151MRD3 Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 150UF 20% 200V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 52631 pcs Duomenų lapas 1.UAQ2D151MRD3.pdf2.UAQ2D151MRD3.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.866" Dia (22.00mm)
Serija UAQ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 435mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 696mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 23 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.906" (23.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 150µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Talpa 150µF