TVX1V220MAD1LS
NichiconNichicon
TVX1V220MAD1LS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TVX1V220MAD1LS
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 22UF 20% 35V AXIAL
Duomenų lapai: 1.TVX1V220MAD1LS.pdf2.TVX1V220MAD1LS.pdf
  • Pranešimas
TVX1V220MAD1LS specifikacijos
Dalies numeris TVX1V220MAD1LS Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 22UF 20% 35V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 223035 pcs Duomenų lapas 1.TVX1V220MAD1LS.pdf2.TVX1V220MAD1LS.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm)
Serija TVX Sraigtasparnis @ žemos dažnio 70mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 140mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial, Can Kiti vardai 493-14338-2
493-14338-3-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 22µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 22µF Programos General Purpose