TVX1V102MCD1LW
NichiconNichicon
TVX1V102MCD1LW Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TVX1V102MCD1LW
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1000UF 20% 35V AXIAL
Duomenų lapai: 1.TVX1V102MCD1LW.pdf2.TVX1V102MCD1LW.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
350 pcs
700 pcs
  • Pranešimas
TVX1V102MCD1LW specifikacijos
Dalies numeris TVX1V102MCD1LW Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 1000UF 20% 35V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 56380 pcs Duomenų lapas 1.TVX1V102MCD1LW.pdf2.TVX1V102MCD1LW.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.512" Dia x 1.240" L (13.00mm x 31.50mm)
Serija TVX Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.06A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.219A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial, Can Kiti vardai 493-14337-2
493-14337-3-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 1000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C Talpa 1000µF