TVX1A471MAD
NichiconNichicon
TVX1A471MAD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TVX1A471MAD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 470UF 20% 10V AXIAL
Duomenų lapai: 1.TVX1A471MAD.pdf2.TVX1A471MAD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
TVX1A471MAD specifikacijos
Dalies numeris TVX1A471MAD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 470UF 20% 10V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 174849 pcs Duomenų lapas 1.TVX1A471MAD.pdf2.TVX1A471MAD.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.315" Dia x 0.669" L (8.00mm x 17.00mm)
Serija TVX Sraigtasparnis @ žemos dažnio 350mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 525mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial, Can Kiti vardai 493-14396
TVX1A471MAD-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 470µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 470µF Programos General Purpose