TVX1A223MDD
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TVX1A223MDD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 22000UF 20% 10V AXIAL
Duomenų lapai: 1.TVX1A223MDD.pdf2.TVX1A223MDD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
180 pcs
  • Pranešimas
TVX1A223MDD specifikacijos
Dalies numeris TVX1A223MDD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 22000UF 20% 10V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 18774 pcs Duomenų lapas 1.TVX1A223MDD.pdf2.TVX1A223MDD.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys -
Serija TVX Reitingai -
Polarizacija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 22000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C Talpa 22000µF