RUA1C270MLG
NichiconNichicon
RUA1C270MLG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RUA1C270MLG
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 27UF 20% 16V SMD
Duomenų lapai: 1.RUA1C270MLG.pdf2.RUA1C270MLG.pdf3.RUA1C270MLG.pdf
  • Pranešimas
RUA1C270MLG specifikacijos
Dalies numeris RUA1C270MLG Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM POLY 27UF 20% 16V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5557 pcs Duomenų lapas 1.RUA1C270MLG.pdf2.RUA1C270MLG.pdf3.RUA1C270MLG.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija FPCAP, UA
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric) Kiti vardai 493-7057-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 65 mOhm
Išsamus aprašymas 27µF 16V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 65 mOhm 1000 Hrs @ 105°C Talpa 27µF