RNU1V470MDN1KX
NichiconNichicon
RNU1V470MDN1KX Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNU1V470MDN1KX
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 47UF 20% 35V T/H
Duomenų lapai: 1.RNU1V470MDN1KX.pdf2.RNU1V470MDN1KX.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
RNU1V470MDN1KX specifikacijos
Dalies numeris RNU1V470MDN1KX Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM POLY 47UF 20% 35V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 69029 pcs Duomenų lapas 1.RNU1V470MDN1KX.pdf2.RNU1V470MDN1KX.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm) Serija FPCAP, RNU
Sraigtasparnis @ žemos dažnio 360mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 3.6A @ 100kHz
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-14269-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.138" (3.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.512" (13.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 24 mOhm Išsamus aprašymas 47µF 35V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 24 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 47µF Programos General Purpose