RNU1J560MDN1
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNU1J560MDN1
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 56UF 20% 63V T/H
Duomenų lapai: 1.RNU1J560MDN1.pdf2.RNU1J560MDN1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
RNU1J560MDN1 specifikacijos
Dalies numeris RNU1J560MDN1 Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM POLY 56UF 20% 63V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 31764 pcs Duomenų lapas 1.RNU1J560MDN1.pdf2.RNU1J560MDN1.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm) Serija FPCAP, RNU
Sraigtasparnis @ žemos dažnio 260mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.6A @ 100kHz
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.551" (14.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 25 mOhm
Išsamus aprašymas 56µF 63V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 25 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Talpa 56µF
Programos General Purpose
Susiję produktai
RNU1J390MDN1PH
RNU1J390MDN1PH
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM POLY 39UF 20% 63V T/H
Sandelyje: 83161 pcs
parsisiųsti: RNU1J390MDN1PH.pdf
RFQ
RNU1J560MDN1PH
RNU1J560MDN1PH
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM POLY 56UF 20% 63V T/H