RNS0J102MDN1
NichiconNichicon
RNS0J102MDN1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNS0J102MDN1
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 1000UF 6.3V T/H
Duomenų lapai: 1.RNS0J102MDN1.pdf2.RNS0J102MDN1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
600 pcs
  • Pranešimas
RNS0J102MDN1 specifikacijos
Dalies numeris RNS0J102MDN1 Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM POLY 1000UF 6.3V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 187133 pcs Duomenų lapas 1.RNS0J102MDN1.pdf2.RNS0J102MDN1.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm) Serija FPCAP, RNS
Sraigtasparnis @ žemos dažnio 550mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5.5A @ 100kHz
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.551" (14.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 10 mOhm
Išsamus aprašymas 1000µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 10 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Talpa 1000µF