RNS0G561MDN1KX
NichiconNichicon
RNS0G561MDN1KX Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNS0G561MDN1KX
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V T/H
Duomenų lapai: 1.RNS0G561MDN1KX.pdf2.RNS0G561MDN1KX.pdf
  • Pranešimas
RNS0G561MDN1KX specifikacijos
Dalies numeris RNS0G561MDN1KX Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 387154 pcs Duomenų lapas 1.RNS0G561MDN1KX.pdf2.RNS0G561MDN1KX.pdf
Įtampa - Įvertinta 4V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm) Serija FPCAP, RNS
Sraigtasparnis @ žemos dažnio 523mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5.23A @ 100kHz
Reitingai - Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-14216-3
RNS0G561MDN1KX-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.138" (3.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.512" (13.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 10 mOhm Išsamus aprašymas 560µF 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 10 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 560µF Programos General Purpose