QXP2J683JRP7FP
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: QXP2J683JRP7FP
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP FILM 0.068UF 5% 630VDC RAD
Duomenų lapai: 1.QXP2J683JRP7FP.pdf2.QXP2J683JRP7FP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
300 pcs
  • Pranešimas
QXP2J683JRP7FP specifikacijos
Dalies numeris QXP2J683JRP7FP Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP FILM 0.068UF 5% 630VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 91596 pcs Duomenų lapas 1.QXP2J683JRP7FP.pdf2.QXP2J683JRP7FP.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 630V Įtampos įvertinimas - AC 200V
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.827" L x 0.280" W (21.00mm x 7.10mm) Serija QXP
Reitingai - Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks "Lead Spacing" 0.689" (17.50mm)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.764" (19.40mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 0.068µF Film Capacitor 200V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 0.068µF Programos High Frequency, Switching