QXP2J474KRPT
NichiconNichicon
QXP2J474KRPT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: QXP2J474KRPT
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP FILM 0.47UF 10% 630VDC RAD
Duomenų lapai: 1.QXP2J474KRPT.pdf2.QXP2J474KRPT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
QXP2J474KRPT specifikacijos
Dalies numeris QXP2J474KRPT Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP FILM 0.47UF 10% 630VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 85045 pcs Duomenų lapas 1.QXP2J474KRPT.pdf2.QXP2J474KRPT.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 630V Įtampos įvertinimas - AC 200V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.240" L x 0.437" W (31.50mm x 11.10mm) Serija QXP
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 493-3663
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Spacing" 1.083" (27.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.823" (20.90mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 0.47µF Film Capacitor 200V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 0.47µF Programos High Frequency, Switching