QXK2J334KTPTZH
NichiconNichicon
QXK2J334KTPTZH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: QXK2J334KTPTZH
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC RAD
Duomenų lapai: 1.QXK2J334KTPTZH.pdf2.QXK2J334KTPTZH.pdf3.QXK2J334KTPTZH.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
QXK2J334KTPTZH specifikacijos
Dalies numeris QXK2J334KTPTZH Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 69929 pcs Duomenų lapas 1.QXK2J334KTPTZH.pdf2.QXK2J334KTPTZH.pdf3.QXK2J334KTPTZH.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 630V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.024" L x 0.429" W (26.00mm x 10.90mm) Serija QXK-ZH
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 493-3591
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Spacing" 0.886" (22.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.819" (20.80mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 0.33µF Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial
Talpa 0.33µF Programos General Purpose