QXK2J334KTP7ZHFT
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: QXK2J334KTP7ZHFT
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC RAD
Duomenų lapai: 1.QXK2J334KTP7ZHFT.pdf2.QXK2J334KTP7ZHFT.pdf3.QXK2J334KTP7ZHFT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
QXK2J334KTP7ZHFT specifikacijos
Dalies numeris QXK2J334KTP7ZHFT Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas
Įtampos įvertinimas - DC 630V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.024" L x 0.429" W (26.00mm x 10.90mm) Serija QXK-ZH
Reitingai - Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks "Lead Spacing" 0.886" (22.50mm)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.976" (24.80mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 0.33µF Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial
Talpa 0.33µF Programos General Purpose