QXK2E684KTP7ZHFP
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: QXK2E684KTP7ZHFP
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP FILM 0.68UF 10% 250VDC RAD
Duomenų lapai: 1.QXK2E684KTP7ZHFP.pdf2.QXK2E684KTP7ZHFP.pdf3.QXK2E684KTP7ZHFP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
300 pcs
  • Pranešimas
QXK2E684KTP7ZHFP specifikacijos
Dalies numeris QXK2E684KTP7ZHFP Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP FILM 0.68UF 10% 250VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.807" L x 0.283" W (20.50mm x 7.20mm) Serija QXK-ZH
Reitingai - Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks "Lead Spacing" 0.689" (17.50mm)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.748" (19.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 0.68µF Film Capacitor 125V 250V Polyester, Metallized Radial
Talpa 0.68µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
QXK2E684KTP
QXK2E684KTP
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP FILM 0.68UF 10% 250VDC RAD