QXK2E684JTPTZH
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: QXK2E684JTPTZH
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP FILM 0.68UF 5% 250VDC RAD
Duomenų lapai: 1.QXK2E684JTPTZH.pdf2.QXK2E684JTPTZH.pdf3.QXK2E684JTPTZH.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
300 pcs
  • Pranešimas
QXK2E684JTPTZH specifikacijos
Dalies numeris QXK2E684JTPTZH Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP FILM 0.68UF 5% 250VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 66985 pcs Duomenų lapas 1.QXK2E684JTPTZH.pdf2.QXK2E684JTPTZH.pdf3.QXK2E684JTPTZH.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.807" L x 0.283" W (20.50mm x 7.20mm) Serija QXK-ZH
Reitingai - Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks "Lead Spacing" 0.689" (17.50mm)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.591" (15.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 0.68µF Film Capacitor 125V 250V Polyester, Metallized Radial
Talpa 0.68µF Programos General Purpose