PLV1H390MDL1TD
NichiconNichicon
PLV1H390MDL1TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PLV1H390MDL1TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 39UF 20% 50V T/H
Duomenų lapai: 1.PLV1H390MDL1TD.pdf2.PLV1H390MDL1TD.pdf3.PLV1H390MDL1TD.pdf4.PLV1H390MDL1TD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
PLV1H390MDL1TD specifikacijos
Dalies numeris PLV1H390MDL1TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM POLY 39UF 20% 50V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 50V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm) Serija PLV
Ripple Current @ High Frequency 2.2A @ 100kHz Reitingai -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė Radial, Can
Kiti vardai 493-3870-1 Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 17 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.138" (3.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.472" (12.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 29 mOhm
Išsamus aprašymas 39µF 50V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 29 mOhm 3000 Hrs @ 105°C Talpa 39µF