PLV1H180MCL1
NichiconNichicon
PLV1H180MCL1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PLV1H180MCL1
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 18UF 20% 50V T/H
Duomenų lapai: 1.PLV1H180MCL1.pdf2.PLV1H180MCL1.pdf3.PLV1H180MCL1.pdf
  • Pranešimas
PLV1H180MCL1 specifikacijos
Dalies numeris PLV1H180MCL1 Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM POLY 18UF 20% 50V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4239 pcs Duomenų lapas 1.PLV1H180MCL1.pdf2.PLV1H180MCL1.pdf3.PLV1H180MCL1.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm) Serija PLV
Ripple Current @ High Frequency 1.5A @ 100kHz Reitingai -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can
Kiti vardai 493-3731 Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.138" (3.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.354" (9.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 48 mOhm Išsamus aprašymas 18µF 50V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 48 mOhm 3000 Hrs @ 105°C
Talpa 18µF Programos General Purpose