LQR2V682MSEJBN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LQR2V682MSEJBN
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 6800UF 20% 350V SCREW
Duomenų lapai: 1.LQR2V682MSEJBN.pdf2.LQR2V682MSEJBN.pdf3.LQR2V682MSEJBN.pdf
  • Pranešimas
LQR2V682MSEJBN specifikacijos
Dalies numeris LQR2V682MSEJBN Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 6800UF 20% 350V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 1248 pcs Duomenų lapas 1.LQR2V682MSEJBN.pdf2.LQR2V682MSEJBN.pdf3.LQR2V682MSEJBN.pdf
Įtampa - Įvertinta 350V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.543" Dia (90.00mm)
Serija LQR Sraigtasparnis @ žemos dažnio 22.5A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 31.5A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) Aukštis - sėdi (maks.) 4.055" (103.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 6800µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Talpa 6800µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LQR2V682MSEJ
LQR2V682MSEJ
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 6800UF 20% 350V SCREW