LQR2V682MSEHBB
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LQR2V682MSEHBB
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 6800UF 20% 350V SCREW
Duomenų lapai: 1.LQR2V682MSEHBB.pdf2.LQR2V682MSEHBB.pdf3.LQR2V682MSEHBB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
LQR2V682MSEHBB specifikacijos
Dalies numeris LQR2V682MSEHBB Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 6800UF 20% 350V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 1171 pcs Duomenų lapas 1.LQR2V682MSEHBB.pdf2.LQR2V682MSEHBB.pdf3.LQR2V682MSEHBB.pdf
Įtampa - Įvertinta 350V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.000" Dia (76.20mm)
Serija LQR Sraigtasparnis @ žemos dažnio 22.9A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 32.06A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) Aukštis - sėdi (maks.) 5.236" (133.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 6800µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Talpa 6800µF Programos General Purpose