LQR2V123MSEH
NichiconNichicon
LQR2V123MSEH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LQR2V123MSEH
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 12000UF 20% 350V SCREW
Duomenų lapai: 1.LQR2V123MSEH.pdf2.LQR2V123MSEH.pdf3.LQR2V123MSEH.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 828 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 828 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
  • Pranešimas
LQR2V123MSEH specifikacijos
Dalies numeris LQR2V123MSEH Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 12000UF 20% 350V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 828 pcs Duomenų lapas 1.LQR2V123MSEH.pdf2.LQR2V123MSEH.pdf3.LQR2V123MSEH.pdf
Įtampa - Įvertinta 350V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.000" Dia (76.20mm)
Serija LQR Sraigtasparnis @ žemos dažnio 35.7A @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Kiti vardai 493-9312
LQR2V123MSEH-ND
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 7.598" (193.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 12000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C Talpa 12000µF