LQR2V103MSEJBB
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LQR2V103MSEJBB
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW
Duomenų lapai: 1.LQR2V103MSEJBB.pdf2.LQR2V103MSEJBB.pdf3.LQR2V103MSEJBB.pdf
Akcijų būklė 981 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 981 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
LQR2V103MSEJBB specifikacijos
Dalies numeris LQR2V103MSEJBB Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 981 pcs Duomenų lapas 1.LQR2V103MSEJBB.pdf2.LQR2V103MSEJBB.pdf3.LQR2V103MSEJBB.pdf
Įtampa - Įvertinta 350V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.543" Dia (90.00mm)
Serija LQR Sraigtasparnis @ žemos dažnio 30.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 42.28A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) Aukštis - sėdi (maks.) 5.236" (133.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 10000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Talpa 10000µF Programos General Purpose