LQR2G681MSECBB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LQR2G681MSECBB
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 680UF 20% 400V SCREW
Duomenų lapai: 1.LQR2G681MSECBB.pdf2.LQR2G681MSECBB.pdf3.LQR2G681MSECBB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
LQR2G681MSECBB specifikacijos
Dalies numeris LQR2G681MSECBB Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 680UF 20% 400V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 4998 pcs Duomenų lapas 1.LQR2G681MSECBB.pdf2.LQR2G681MSECBB.pdf3.LQR2G681MSECBB.pdf
Įtampa - Įvertinta 400V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.378" Dia (35.00mm)
Serija LQR Sraigtasparnis @ žemos dažnio 3.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.48A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.500" (12.70mm) Aukštis - sėdi (maks.) 3.268" (83.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 680µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Talpa 680µF Programos General Purpose