LQR2G562MSEHBN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LQR2G562MSEHBN
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 5600UF 20% 400V SCREW
Duomenų lapai: 1.LQR2G562MSEHBN.pdf2.LQR2G562MSEHBN.pdf3.LQR2G562MSEHBN.pdf
  • Pranešimas
LQR2G562MSEHBN specifikacijos
Dalies numeris LQR2G562MSEHBN Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 5600UF 20% 400V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 1054 pcs Duomenų lapas 1.LQR2G562MSEHBN.pdf2.LQR2G562MSEHBN.pdf3.LQR2G562MSEHBN.pdf
Įtampa - Įvertinta 400V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.000" Dia (76.20mm)
Serija LQR Sraigtasparnis @ žemos dažnio 21.4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 29.96A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) Aukštis - sėdi (maks.) 5.236" (133.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 5600µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Talpa 5600µF Programos General Purpose