LNX2W822MSEHBN
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNX2W822MSEHBN
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 8200UF 20% 450V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNX2W822MSEHBN.pdf2.LNX2W822MSEHBN.pdf3.LNX2W822MSEHBN.pdf
Akcijų būklė 572 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 572 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
LNX2W822MSEHBN specifikacijos
Dalies numeris LNX2W822MSEHBN Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 8200UF 20% 450V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 572 pcs Duomenų lapas 1.LNX2W822MSEHBN.pdf2.LNX2W822MSEHBN.pdf3.LNX2W822MSEHBN.pdf
Įtampa - Įvertinta 450V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.000" Dia (76.20mm)
Serija LNX Sraigtasparnis @ žemos dažnio 20.3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 28.42A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) Aukštis - sėdi (maks.) 8.780" (223.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 8200µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20000 Hrs @ 85°C
Talpa 8200µF Programos General Purpose