LNX2W682MSEJBB
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNX2W682MSEJBB
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNX2W682MSEJBB.pdf2.LNX2W682MSEJBB.pdf3.LNX2W682MSEJBB.pdf
Akcijų būklė 821 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 821 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
LNX2W682MSEJBB specifikacijos
Dalies numeris LNX2W682MSEJBB Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 821 pcs Duomenų lapas 1.LNX2W682MSEJBB.pdf2.LNX2W682MSEJBB.pdf3.LNX2W682MSEJBB.pdf
Įtampa - Įvertinta 450V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.543" Dia (90.00mm)
Serija LNX Sraigtasparnis @ žemos dažnio 17.1A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 23.94A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) Aukštis - sėdi (maks.) 6.024" (153.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 6800µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20000 Hrs @ 85°C
Talpa 6800µF Programos General Purpose