LNX2V102MSEFBN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNX2V102MSEFBN
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1000UF 20% 350V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNX2V102MSEFBN.pdf2.LNX2V102MSEFBN.pdf3.LNX2V102MSEFBN.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
LNX2V102MSEFBN specifikacijos
Dalies numeris LNX2V102MSEFBN Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 1000UF 20% 350V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 4355 pcs Duomenų lapas 1.LNX2V102MSEFBN.pdf2.LNX2V102MSEFBN.pdf3.LNX2V102MSEFBN.pdf
Įtampa - Įvertinta 350V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 2.008" Dia (51.00mm)
Serija LNX Sraigtasparnis @ žemos dažnio 3.5A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.9A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.866" (22.00mm) Aukštis - sėdi (maks.) 2.480" (63.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 1000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20000 Hrs @ 85°C
Talpa 1000µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LNX2V103MSEH
LNX2V103MSEH
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW
Sandelyje: 1162 pcs
parsisiųsti: LNX2V103MSEH.pdf
RFQ
LNX2V103MSEJ
LNX2V103MSEJ
Gamintojai: Nichicon
Sandelyje: 938 pcs
parsisiųsti: LNX2V103MSEJ.pdf
RFQ
LNX2V102MSEF
LNX2V102MSEF
apibūdinimas: CAP ALUM 1000UF 20% 350V SCREW