LNX2L822MSEKBN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNX2L822MSEKBN
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 8200UF 20% 550V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNX2L822MSEKBN.pdf2.LNX2L822MSEKBN.pdf3.LNX2L822MSEKBN.pdf
Akcijų būklė 297 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 297 pcs
  • Pranešimas
LNX2L822MSEKBN specifikacijos
Dalies numeris LNX2L822MSEKBN Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 8200UF 20% 550V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 297 pcs Duomenų lapas 1.LNX2L822MSEKBN.pdf2.LNX2L822MSEKBN.pdf3.LNX2L822MSEKBN.pdf
Įtampa - Įvertinta 550V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.937" Dia (100.00mm)
Serija LNX Sraigtasparnis @ žemos dažnio 21.6A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 30.24A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.634" (41.50mm) Aukštis - sėdi (maks.) 8.819" (224.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 8200µF 550V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Talpa 8200µF Programos General Purpose